Toplantıya damga vuran anlar! Ali Koç, ünlü oyuncuyu kürsüde fena bozdu

Programın sunucusu ünlü oyuncu Ufuk Özkan’a tuttuğu ekibi soran ve “Galatasaray” yanıtını alan Koç, “Her hoşun bir kusuru var. Senin kusurun da bu.” sözlerini kullandı. Salonda gülüşmelere sebep olan an toplumsal medyada da çok konuşuldu.

Spor dünyasının önde gelen isimleri ile birlikte Fenerbahçe Lideri Ali Koç’unda katıldığı “Genç Ne Sever” platformunun tanıtım toplantısında renkli anlar yaşandı.

“SENİN KUSURUN DA BU”

Gecenin sunucusu ünlü oyuncu Ufuk Özkan’a tuttuğu kadrosu soran Ali Koç, “Galatasaraylıyım.” karşılığını alınca, “Her hoşun bir kusuru var. Senin kusurun da bu.” diye latife yaptı. Salonda gülüşmelere sebep olan anlar toplumsal medyada da büyük ilgi çekti.

“CUMHURİYET’İN 100. YILINDA ŞAMPİYONLUK EN ÇOK BİZE YAKIŞIR”

Ali Koç kürsüde yaptığı konuşmada, “Türkiye’nin 100. yılında ne kadar alanda başarılı olabilirsek, bizim için o kadar kıymetli. Fenerbahçe, hoş ülkemizin kurtuluşu ve kuruluşunda bir spor kulübünün yapacağından fazlasını yapmış. Tüm kulüpler yapmış lakin Fenerbahçe bir adım öteye gitmiş, çok şey yapmış. O yüzden biz, ‘Fenerbahçe, bir spor kulübünden öte.’ deriz. Şehitler ve gaziler verdik. Ata’mızın da takdirine şayan olduk. Bu bizim en çok gurur ve gurur duyduğumuz, sevindiğimiz şey. O yüzden Cumhuriyet’in 100. yılında şampiyonluk en çok bize yakışır.” tabirlerini kullandı.